LAJM I FUNDIT/ tm.err, autobusi bie në përrua, nuk dihet fati i pasagjerëve

Një ak.sident i frikshëm ka ndodhur në Gramsh mesditen e sotme.

Një autobus ka rënë në përrua në afërsi të fshatit Bregas ku raportohet, raporton News24.

Drejt vendit të ngjarjes është nisur policia dhe ambulanca.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *