LAJM I FUNDIT/ Tronditet sërish Shqipëria, gjendet një trup i varur, dyshohet për… –

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në një tunel të Hekurudhës, Kilometri 102 e 600 në dalje të Librazhdit.

Sipas informacioneve të para një person, mashkull, është gjetur i varur. Paraprakisht dyshohet për vetëflijim, por nuk përjashtohen edhe pista të tjera.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin, ndërkaq pritet një njoftim zyrtar nga efektivët.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *