Lajm i fundit/ Zbulohet lëvizja e ‘fshehtë” e Kryeministrit Rama, ja ç’do ndodhë në orën 18:00 –

Një takim mes Kryeministrit Edi Rama dhe Ministrin gjerman për Evropën Michael Roth do të zhvillohet sot në selinë rozë larg syrit të medias. Në takimin Rama-Roth pritet të diskutohet për procesin e integrimit dhe çeljes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian.

Ndërsa në orën 18:30, Roth pritet të mbajë një konferencë të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, nga Kryeministria.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *