Lajm tejet tragjik/ VRET veten me armë në zemër Oficeri, gruaja tregon tmerrin qe pa kur 55-vjecari vrau veten

Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur në shtetin fqinj, Greqinë. Sipas mediave greke, një oficer 55-vjeçare ka qëlluar veten me armë zjarri në zemër, duke ndërruar jetë menjëherë.Oficeri i ushtrisë greke, në Nea Ionia, Volos, u gjet pajetë nga bashkëshortja e tij.Viktima ishte në shtëpinë e tij në rrugën Alopiou me Mytilene, kur në rrethana të paqarta ai qëlloi veten në zemër në 21.45, ndërsa gruaja e tij mungonte në punë.Fqinjët dëgjuan të shtënën dhe menjëherë një ambulancë e EKAB u thirr në vendin e ngjarjes.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *