Lajmerim i rendesishem per gjithe shqiptaret qe presin njerezit e tyre te shkojne ne Itali

0
239

Aeroporti nene tereza ka dhene lajmerimin e rendesishem per gjithe pasagjeret qe shkojne ne itali:

Njoftojmë të gjithë familjarët e pasagjerëve që presin njerëzit e tyre në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës, me linjën Air Albania nga Verona dhe Bolonja, që të dy fluturimet do të zbresin në Bari, për shkak të mosoperimit në pistë. Për shkak të kushteve atmosferike, pista është mbyllur deri ne orën 02.00 të mëngjesit të sotëm.

Do t’ju njoftojmë për çdo informacion tjetër.

Faleminderit për bashkëpunimin.
Tirana International Airport

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here