Lajmi fundit/ Aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër, në makinë dhe dy fëmijë

Një aks id ent i rë ndë ka ndodhur në kry qëzimin e Gjadrit në aksin Lezhë-Shkodër.

Si pasojë e aksi dentit, janë pla go sur 2 fë mijë, që udhëtonin në mjetin tip “Benz” që vinte nga Shkodra.

Mësohet se përp lasja ka qenë aq e fortë sa njëri prej tyre ka dalë nga rruga. Fëmijët janë dërguar me urgjencë në spital dhe akoma nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *