LAJMI I FUNDIT/ Lëkundje të forta tërmeti shkundin tokën, ja ku ishte epiqendra

0
383

Një tërmet me magnitudë 4.7 të shkallës rihter ka rënë para pak çastesh në afërsi të qytetit të Larisas në Greqi.

Tërmeti ka patur një thellësi prej 10 km duke shkaktuar panik dhe frikë te banorët e zonës.

Paraprakisht nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme material.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here