Lajmi i trishtë! Ndërron jetë mjeku i njohur shqiptar

0
15

Doktori i njohur neurolog Ali Kuqo ka ndërruar jetë sot, për shkaqe natyrale.

Profesori i nderuar Kuqo ishte një nga neurologët më të mirënjohur shqiptarë, nga Tirana.
Largimi i tij nga jeta la pas shumë lot dhe dhimbje te familjarët dhe gjithë të dashurit.

Ai ka jetuar në kryeqytet dhe ka mbaruar shkollën e mesme “Ismail Qemali”, e më pas shkollën e mjekësisë, duke u bërë një nga doktorët më të nderuar për komunitetin dhe pacientët e tij

.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here