Le ti shpëtojmë jetën Luanit nga Kukësi

0
15

This post has already been read 11 times!

GJERMANI

Luan Hallaçi është një 42-vjeçar nga Kukësi i cili po lufton me jetën në Gjermani.

Ai aktualisht ndodhet i shtruar në spital pasi është diagnostikuar me kancer.

Për trajtimin e tij kërkohen 25 mijë dollarë, ndaj dhe miq të tij kërkojnë ndihmën e të gjithë qytetarëve.

Më poshtë linku ku mund të kontribuoni së bashku me sqarimet e të afërmve mbi gjendjen:

Kliko ketu

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here