Ledjana apo Antonela? Bukuroshja e njohur zbulon se cila është preferenca e saj (Foto)

0
6


Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, mesa duket është një ndjekëse e emisionit Përputhen.
Ajo ka realizuar së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjete sociale ku nuk i ka shpëtuar pyetjes në lidhje me konkurrentët e Përputhen.

Një prej ndjekësve e pyet se cila është e preferuara e saj mes Ledjanës dhe Antonelës. Sara nuk ka nguruar të tregojë emrin e të preferuarës së saj në Përputhen që është Antonela. /lajmee

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here