Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha duket se, është një shikuese e emisionit Përputhen.

Ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj ku nuk i ka shpëtuar pyetjes në lidhje me konkurrentët e Përputhen.

Një prej ndjekësve e pyet se cila është e preferuara e saj mes Ledjanës dhe Antonelës. Sara nuk ka nguruar të tregojë emrin e të preferuarës së saj në Përputhen që është Antonela./ CNA.al

.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here