Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë shumë pranë monetit kur mund të dalin çift nga Përputhen.

Dyshja janë deklaruar për njëri-tjetrin duke konfirmuar pëlqimin e tyre.

Së fundi Ledjana ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar një foto ku shfaqet brenda një vaske.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta ku vëmendjen na e tërhoqi komenti i Mevlanit.

Ai i ka dërguar dy zemra dhe ikonën e një mesazhi duke nënkuptuar se biseda vijon në inbox.

Ndërkohë Ledjana ka shkruar krahas komentit: “Ka vend edhe për ty”./ CNA.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here