Lei Krajës i ndodh e papritura teksa kërcente dhe i bie fustani: I duken të gjitha, ja kush e mbuloi

0
21

This post has already been read 18 times!

Gjatë puntatës së dytë të emisionit ‘Shiko kush Luan’ që u transmetua mbrëmjen e djeshme, moderatorja Lei Kraja e cila ishte një ndër të ftuarat e pë rball me një moment të sikl etshëm gjatës njërës prej sfidave.

Moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të

Gjatë sfidës së kërcimit, moderatores i ndodhi një inc ident i vogël. Teksa kërcente asaj i ra pjesa e sipërme e fustanit, gjë e cila u vu re dhe nga aktori Irgen Çela, i cili u mundua ta mbulonte që të rregullohej.

Moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të Situata u kalua me shumë sportivitet dhe Lei vazhdoi me kërcimin.

Moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të

Why do shows need Lei Kraja to connect with Robert Berisha? - Showbiz dhe TV

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here