Lëkundje të tjera tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra

0
31

This post has already been read 17 times!

Lëkundje të tjera tërmeti janë ndjerë në vendin tonë. Sipas CSEM tërmeti ishte me magnitudë 3.0 ballë i shkallës Rihter.

Sipas të dhënave, epiqendra e lëkundjeve ishte 22 km në jug-perëndim të Elbasanit dhe 4 km në very-lindje të Lushnjes.

Thellësia e tërmetit ishte 10 km, raporton CSEM.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here