Lëkundje tërmeti pranë kufirit shqiptar, ja sa ballë ishte

Një tërmet me madhësi 4.3 të shkallës Rihter ndodhi në orën 19.49 në prefekturën e Janinës.

Sipas Institutit Gjeodinamik, epiqendra ishte 25 kilometra në veriperëndim të Janinës dhe thellësia e tij fokale ishte 10 kilometra.

Vendi ynë fqinj është tronditur nga disa tërmete gjatë orëve të fundit.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *