Categories: Uncategorized

Listë “e nxehtë”/ 7 burrat më zemërthyes të planetit, do habiteni se kush jane

Të gjitha shijet/preferencat janë të ndryshme dhe të drejta në vetvete. Duket se çfarë është e këndshme për dikë, nuk vlen për një tjetër.

Sidoqoftë Bright Side mundi të krijonte një listë me 7 burrat më të pashëm, seksi dhe zemërthyes të planetit, që duket se bënë bashkë mendjet e shumë njerëzve.

Alain Delon
Clark Gable
Jonathan Rhys Meyers
Kıvanç Tatlıtuğ

Sidoqoftë Bright Side mundi të krijonte një listë me 7 burrat më të pashëm, seksi dhe zemërthyes të planetit, që duket se bënë bashkë mendjet e shumë njerëzve.

Cillian Murphy
Burak Özçivit
Jason Momoa
rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago