Londër, ndërron jetë polici

0
30

This post has already been read 17 times!

LONDER

Një ngjarje e .është regjistruar në Angli.

Një ofi.cer po.li.cie ka humbur jetën pasi është q.ëll.uar me ar.më zjarri në stacionin e policisë Croydon, në jug të Londrës.

Ngjarja ndodhi teksa një 23 vjeçar po shoqërohej, shkruan meganews.al.

I riu që po shoqërohej nga polici gjithashtu është qëlluar me armë zjarri, por jo nga policia, dhe nodhet në gjendje kritike për jetën./BBC/

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here