Categories: Uncategorized

“Lum ai turku që të ka në krah, turku i…”- Rudina Dembacaj i kthehet keq ndjekësit dhe i komenton …

Rudina Dembacaj është mjaft e komentuar për jetën e saj private.

Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti dhe lidhjes me ish-deputetin, Mark Frrokun ajo ka qenë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, Rudina Dembacaj po shijon pushimet në Turqi ku edhe ka ndarë disa foto me ndjekësit.

Moderatorja publikoi foto në rrugët e Stambollit, ku ka marrë komente të shumta.

Mes tyre ra në sy komenti i një prej ndjekësve, i cili shkroi: “Lum ai turku që të ka në krah ty😂😂👌”

Por moderatorja nuk është kursyer me përgjigjen, duke iu kthyer keq ndjekësit.

“Turku i sat’ëme,”- komentoi ajo.

Rudina Dembacaj po shijon pushimet në Turqi së bashku me Mark Frrokun.

Ajo ka postuar foto në rrjetet sociale ku shfaqet shumë e dashuruar me ish-deputetin.

Madje nuk kanë munguar as imazhet ku shkëmbejnë puthje romantike në buzë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago