Makina del nga rruga në Pogradec

0
25

This post has already been read 19 times!

POGRADEC

Një ak.sident ka ndodhur në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë gjatë paradites së sotme.

Mësohet se një mjet ka dalë prej rrugës në afërsi të ish-repartit dhe ka përfunduar 100 m poshtë.

Policia po punon në vendngjarje për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here