Makina merr para 10-vjeçarin, niset me urgjencë drejt spitalit

0
21

This post has already been read 12 times!

TIRANE

Një makinë ka përplasur një 10-vjeçar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

10-vjeçari me inicialet është nisur drejt spitalit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 27.09.2020, rreth orës 10:54, në bulevardin “Gjergj Fishta” mjeti me drejtues shtetasin A.H., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale E.M., 10 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here