Makina merr para këmbësorin, humb jetën 45-vjeçari

Një aks ident me pasojë vde kjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Gjormë të Kurbinit në rrugën dytësore Laç-Mamurras. Policia njofton se drejtuesi i një automjeti tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorin 45-vjeçar shtetasin Besim Seli, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.Policia po punon për kapjen e drejtuesit të mjetit, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.Lezhë/Informacion paraprakMë datë 30.05.2021, rreth orës 08:30 në rrugën dytësore Laç-Mamurras, në fshatin Gjormë, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin A.V.,ka aksidentuar këmbësorin shtetasin B.S., rreth 45 vjeç, banues në Gjormë, Kurbin, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen.

>ana e Policisë, po punohet për kapjen e drejtuesit të mjetit, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e ngjarjes dhe zbardhjen e rrethanave të saj.

Foto ilustruese

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *