Makina në Korçë gati sa nuk futet në shtëpi

0
31

This post has already been read 20 times!

Aksídent në lagjen 4 të qytetit të Korçës.

Nga informacionet paraprake mësohet se janë përfshirë në të dy mjete një tip “Benz” dhe një fouristradë.

Nga përplásjá e fortë njëra nga mjetet ka devijuar duke u përplaśúr me murin rrethues të një banese.

Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa nuk raportohet për të lënduar vetëm për dëme materiale.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here