O zot e tmerrshme ne Itali, makinat u bënë copa copa, jep shpirt në mes të rrugës 26-vjeçari shqiptar

0
2658

This post has already been read 70 times!

Një shqiptar 26-vjeç ka ndërruar jetë pas një aks identi tr agjik në Itali. Mediat bëjnë më dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur si pa sojë e përplasjes së një makine tip “Opel Corsa” me një “Ford Focus”, duke përfunduar sipër kësaj të fundit.

Arti në zi/ Vdes aktori i njohur… – Gazeta Standard Online

Pas përp lasjes fa tale humbi jetën i riu shqiptar, i cili jetonte në zonën e Milanos. Pol icia italiane ka njoftuar se ka përfunduar në spital edhe një 51-vjeçar i p lagosur.

Bëhet e ditur se vik tima ishte në makinën tip “Ford Focus” dhe ka humbur kon trollin ndoshta për shkak të shiut që kishte rënë. Si pasojë ka përfunduar në korsinë tjetër ku përballë ka patur “Opel Corsa” i drejtuar nga 51-vjeçari.

Aksident tragjik në Itali, vdesin dy shqiptarë (FOTO) - Shqiptarja.com

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here