Mamaja vë duart në kokë, i biri i shtrirë në mes të rrugës dhe i larë në gjak, detaje drithëruese nga atentati mafioz –

Janë zbardhur sot detaje nga atentati që tronditi ditën e djeshme Greqinë, ku 34-vjeçari shqiptar Aris, u ekzekutua me armë teksa ishte duke u futur në një prej kafeneve.

“34-vjeçari shqiptar “Aris”, i cili kishte qenë shënjestër e sulmeve vrasëse në të kaluarën, mbeti viktimë e ekzekutimit mafioz brenda një kafeneje në Sepolia nga një person i panjohur, i cili e qëlloi atë me 8 plumba dhe u zhduk. Sipas dëshmitarit okular, autori e qëlloi viktimën pa hyrë në kafene, më pas ai u largua në këmbë, shkruajnë mediat greke.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *