Marisi dhe Ana patën një debat me njëri – tjetrin në episodet e para.

Por, sjellja e Anës deri tani kishte bërë që Marisi të ndryshonte mendim.

Kjo bëri që ai t’i kërkonte një falje dhe t’i sheshonte gjërat me të.

Për këtë, ai kishte vendosur t’i bënte një dhuratë, një orë, shkruan meganews.al.

“Ana ka thënë diçka: Kur të më njihni mirë, do flasim”, tha Marisi.

Kjo e preku Anën, e cila filloi të përlotej në studio.

Pas kësaj, Marisi e ftoi në një takim 4 minuta në studio – ku pati mundësinë t’i shpjegonte dhe arsyen e dhuratës.

The post Marisi bën gjestin e veçantë për Anën, bukuroshja preket në studio appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here