Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj që prej fillimit të lidhjes me Mark Frrokun është mjaft aktive në rrjetin social Instagram dhe shpesh publikon për ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj familjarë dhe profesionale.

Në InstaStory, Rudina ka treguar se shfaqja e radhës me grupin e aktorëve ka qenë në Pukë, ku prej 15 vitesh nuk kishte një shfaqje të mirëfilltë.

Kush e sponsorizoi shfaqjen do të thoni ju? Sigurisht që Marku, në emër të dashurisë!

“Faleminderit dashuria ime. Pas 15 vitesh, vjen për herë të parë një shfaqje e mirëfilltë në Pukë. Faleminderit që e mundësove!”- shkruan ajo.

This slideshow requires JavaScript.

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here