Mbeti shtatzënë kur ishte 13 vjeçe, vajza që çuditi një dynjah të tërë: U ndava nga 10 vjeçari, ai nuk po sillej si baba

0
25

This post has already been read 23 times!

Historia e tyre bëri bujë të madhe në të gjithë botën. 14 vjeçarja ruse Darya Sudnishnikova u bë nënë para një viti. Ajo solli në jetë një vajzë dhe tha se babai i saj ishte një djalë 10 vjeç.

Vajza ruse publikoi foto të shumta me të në rrjetet sociale dhe shpejt fitoi shumë ndjekës. Por ”Daily Star” shkruan se ajo është ndarë nga djali.

Lajmin për ndarjen e ka treguan ajo me anë të një postimi në rrjetet sociale. Por si u shkrua nga mediat ruse fillimisht u tha se atë e kishte abu zuar një djalë 15 vjeç dhe se ai ishte babai i vërtetë i fëmijës dhe jo 10 vjeçari.

Darya tani është 14 vjeç por ishte 13 vjeç kur mbeti shtatzënë ka treguar fytyrën e vajzës së saj të vogël për herë të parë.

Po ashtu ajo kishte thënë se Ivani nuk po sillej si baba për vajzën e tyre dhe ndaj ajo e la.

Përktheu dhe përshtati: Revista Ora

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here