Ndërkohë që të gjithë po presin këngën e re të Ardian Bujupit këtë të enjte, këngëtari me anë të disa postimeve në Instagram, ka ndarë diçka shqetësuese për ndjekësit e tij.
Në disa fotografi ai shihet i shtrirë në spital teksa po merr se rum, dhe në njërën ndër to shkruan “Mbi dozë”.
Ai nuk ndau shkaqet e problemeve të tij shëndetësore, përveç se ndau me ndjekësit faktin që ai i urr en spitalet.

“Askush nuk mundet të më mund, as trupi im, ju uroj një ditë të shëndetshme”, shkroi Ardiani në një tjetër postim. /24news 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here