Mburren me rroba firmato, por ja VIP-at që blejnë akoma te gabi

0
119

This post has already been read 21 times!

Rrobat te dëngu, apo te gabi siç quhet ndryshe, po tundojnë edhe “të pasurat”.

Gazetari dhe modeli i njohur Klinton Zeqiraj, teksa ka qenë në emisionin “Rreze dielli” ka zbuluar emrat e vipave që blejnë rroba të përdorura.

Emrat si Eliona Pitarka, Oni Pustina, Armina Mevlani, Linda Jarani apo Orgesa Zaimi, e kanë pranuar vetë që blejnë tek gabi, ose janë kapur “mat”.

Por gjatë bisedës, Klintoni ka zbuluar edhe emra të tjerë për të cilët nuk ishte folur më parë. Ai ka bërë të ditur se është Kida, Luana, që vishen me veshje të lira.

 

“Është Kida, Luana që edhe këto vishen me veshje me kosto shumë të lirë. Gjithashtu edhe Adelina Tahiri, që është shprehur se bën shopping të shtrenjtë, por është kapur duke blerë rroba 8 euro, 10 euro te gabi”, – tha ai

Epo mund të blesh lirë dhe mund të gjesh firma!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here