Moderatorja e sportit Vilma Masha, ka humbur sot një njeri mjaft të shtrenjtë, babain e saj.

Ishte vetë Vilma ajo e cila e njoftoi këtë humbje të madhe me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ku ndau një foto me të atin, teksa ai e shoqëronte të drejt altarit në ditën kur ajo kurorëzoi dashurinë e saj.

“Babi im i shtrenjtë nuk e mendova kurrë se do të ikje kaq shpejt. Më copëtove shpirtin! Të dua në pafundësi”, shkruan moderatorja krah fotos.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here