Me flokë të shkurtër biond dhe e shëndoshë shumë/ Nuk do ta besoni dot se si dukej Rudina Dembacaj dikur

0
43

This post has already been read 27 times!

Rudina Dembacaj është një emër mjaft i njohur i skenave të teatrit dhe atyre televizive. U bë kohë që e shohim Rudinën në ekran po nga ajo kohë e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Në një prej fotove të publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me flokët bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot, madje as nuk njihet.

Glorious Diet: How Rudina Dembacaj was weakened - Dieta

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here