“Më le pa fjalë”, Arbana filmon Antonelën në prapaskenë dhe habitet nga ajo që sheh

0
8


Arbana Osmani ka filmuar Antonelën teksa vishej në prapaskenë përpara fillimit të emisionit dhe është habitur.

Arsyeja?

Antonela shfaqet duke veshur një veshje që Arbanës iu duk shumë e çuditshme.

Konkurrentja e “Përputhen” mundohet për të veshur një palë çorape mbi taka teksa e ndihmojnë edhe të tjerë.

“Pash Zotin çfarë je duke bërë Antonela? Nuk kam fjalë, nuk e di domethënë, ku i gjen këto veshje njëherë, ku i gjen”, dëgjohet t’i thotë Arbana teksa Antonela qesh.

“I ka çuar veshket skenike në një tjetër nivel”, shkruan Arbana për Antonelën.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here