“Më mirë jashtë me burrat”, Erjoni largohet papritur nga “Përputhen”

0
28

This post has already been read 19 times!

Mbrëmjen e sotme nisën largimet nga “Përputhen”.

Vajzat vendosën që të largonin Renaton, por i papritur ishte reagimi i Erjonit.

Ai tha se e ka njohur Renaton dhe e vlerësoi për faktin që është burrë tamam.

“Dhe meqë bëhet kështu, dua të largohem dhe unë. Më mirë jashtë me burrat”, u shpreh Erjoni.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here