“Më mungon”/ Me solli dhurate per shen valentin por ju betohem nuk e njoh, Ledjana cudit produksionin me deklaratat e saj

0
177

Një nga temat që u diskutuan në puntatën e sotme në Përputhen ishte një postim i Ledjanës në Instagram me 14 shkurt, Ditën e Shën Valentinit.

I gjithë strumbullari ishte një dhuratë që ajo kishte marrë atë datë ku në pusullë shkruhej “Më mungon”.

Ledjana u justifikua duke thënë se nuk e njeh personin, mund të jetë dikush që e ndjek atë nga televizori.

“Mund të jetë dikush që më ndjek por unë nuk e njoh, shihet dhe në letër që thotë qëndro kështu si je,” tha Ledjana.

Megjithatë ajo që ngriti pyetje ishte pusulla “Më mungon” që ngre pushimet se ka një lidhje jashtë.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here