Me plis dhe çifteli, Sali Berisha shfaqet si kurrë më parë

0
102

This post has already been read 98 times!

Ish-kryeministri Sali Berisha shfaqet ndryshe në një intervistë për një televizion në Kosovë.

Berisha është shfaqur si rrallë herë me plisin (qeleshen) në kokë teksa ka mbajtur edhe çiftelinë.

“S’ka kapele më të mirë se kjo”, thotë ish-kryeministri, por gazetari ka menduar edhe për t’i bërë disa pyetje provokuese.

Në plisin e Berishës është stampuar portreti i komandantit të UÇK-së, heroit Agim Ramadani.

Ndiqni spotin:

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here