Më thoshte fjalë të pista, dëshmon gjimnazistja nga Kruja, e cila nga cmohej seks*alisht nga babai

0
446

This post has already been read 28 times!

Një 54-vjeçar ka rënë në pranga të policisë një ditë me parë pasi akuzohet se ka nga cmuar se.ksualisht vajzën e tij.

Gjimnazistja mësohet t’i këtë thënë grupit hetimor se ajo është nga cmuar vetëm me fjalë të pahijshme nga i ati. Adoleshentja ju drejtua policisë për kallëzim, pas konsultimit me psikologen.

“Babai herë pas here konsumonte alkool. Kohët e fundit kur ishte i dehur më ka folur me fjalë të çuditshme dhe nga cmuese, jo si të një babai. Kur i tregova psikologes fjalët e tij ajo i cilësoi si ngacmim sek sual pasi ishin të tu rpshme”, mësohet të ketë thënë ajo.

Ndaj 54-vjeçarit është paraqitur dhe një tjetër den oncim tjetër nga bashkëshortja e tij për dh unë fizike.

Gruaja sipas dëshmive dh unohej prej shumë vitesh nga bashkëshorti i saj por deri tani nuk kishte pasur kurajo për ta kallëzuar.

Pas pran gosjes të 54-vjeçarit ditën e shtunë, Gjykata e Krujës miratoi kërkesën e Prokurorisë duke caktuar masën e sigurisë “bu rg pa afat” deri në përfundim të hetimeve. Mësohet se 54-vjeçari nuk ka pranuar akuzat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here