Me tuta dhe pa grim fare, ja si duket Alketa në shtëpinë e saj/ Jeton në një luks që as në ëndërra se keni parë

0
418

This post has already been read 23 times!

Alketa Vejsiu nuk i eshte ndare ekranit per vite te tera dhe prezanton disa nga spektaklet me te njohura ne ne televizionin Klan. Ajo eshte shume e ndjekur ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ne cdo dalje te saj ajo, Alketa shfaqet e kuruar deri ne detaje. Moderatorja e njohur ka postuar nje foto ndryshe nga heret e tjera qe jemi mesuar t’a shikojme.

Ajo shfaqet me nje kostum ngjyre bojeqielli dhe pa pike grimi duke u stervitur. Alketa duket mjaft ne forme dhe shume e thjeshte.

Moderatorja duket po aq e mire dhe e bukur edhe me kostum sportiv e pa make up.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here