‘Më vjen turp që të kam kryeministër’, Rama ‘nuk përmbahet’, shpërthen (FOTO)

0
19

Kryeministri Edi Rama ka pasur disa replika me ndjekësit në faqen e faceboook-ut.
Një qytetar e akuzon se po marrin shtëpi dhe dëmshpërblime vetëm socialistat, ndërkohë që demokratët jo, kurse Rama i kujtoi ish-kreun e komunës Farkë.

Një ndjekës tjetër shprehet i turpëruar që e ka atë kryeministër, ndërkohë Kreu i qeverisë e ka quajtur vulgar dhe ndotës mjedisi, për shkak të fjalorit të tij.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here