Mediat botërore i bene artikull, kush eshte policja shqiptare me format bombastike

0
71

Gjithmonë vajzat bukuroshe të cilat mbajnë një pozicion i cilësuar burrëror, si polic apo ushtarak janë mjaft interesante dhe ngrenë kureshtje për jetën e tyre private pas unfirmës që mbajnë veshur, shkruan Albeu.com.

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja jo shëse.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bi ki ni në llogarinë e saj Instagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone
bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here