Megi Pojani pranon shumë natyrshëm që ka bërë ndërhyrje në gjoks

Megi Pojani është një nga personazhet publike më pa komplekse. Jo vetëm në rrjete sociale, por edhe në intervista televizive, moderatorja dhe aktorja e njohur është treguar e hapur dhe e sinqertë. Më herët në emisionin “Rudina” ajo ka pranuar se ka bërë ndërhyrje estetike por pa i përmendur konkretisht. Megjithatë sot, shumë natyrshëm Megi ka treguar se ka bërë një operacion në gjoks. Teksa ka ndarë dy foto në Instagram para dhe pas, ajo shkruan: “Jeta ishte shumë e thjeshtë kur të treja ishim me c**a të vogla. Por tani që e di ndjesinë, nuk e di më çfarë dua në jetë”, duke iu referuar kështu edhe motrave të saj.

Kujtojmë se Megi është protagoniste në serialin e ri të Ermal Mamaqit “H.O.T” që pritet të nisl transmetimin në shtator. /News31

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *