Melisa me Andin dalin bashkë: Jam për një kafe serioze, ja cpo ndodh me to

0
17

Andi dhe Melisa janë takuar me njëri-tjetrin pas daljes nga emisioni i njohur i përputhjes së çifteve. Në një video të publikuar nga Andi shihen që dyshja kanë dalë për kafe.

Në videon e tij, Andi thotë se:

Përshëndetje grupi si jeni, desha të ju tregoj se jam për një kafe serioze.
Andi dhe Melisa aludohet se janë në lidhje dashurie, por këtë gjë dyshja e kanë mohuar në program dhe jashtë programit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here