Mendoni se kjo aktore turke bën jetë luksi? Do habiteni nga fotot, ajo jeton në fshat, mbledh perime vetë dhe ka edhe gomar

0
16

This post has already been read 14 times!

Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e Merves, Pelinit, Arzus dhe Ojas është shumë ndryshe.

Le ta nisim me Merven e cila mbahet si Mbretëresha e lagjes së pasur ku jetojnë personazhet e këtij seriali. Ajo njihet për jetën e luksit dhe maninë për t’i pasur të gjitha për vete, por në jetën reale Merve nuk është aspak kështu.

Aktorja Aslihan Gurbuz që luan rolin e Merves, në realitet nuk jeton në një lagje të pasur, përkundrazi ajo është zhvendosur të jetojë në fshat.

Atë e sheh shpesh të pozojë mes lëndinave, me kafshët, duke mbledhur fruta majë pemës e veprime të tjera që një femër si Merve s’do i bënte kurrë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here