Merr flakë kamioni i ngarkuar me dru në Pogradec

0
23

This post has already been read 16 times!

Pogradec

Përfshihet nga flakët një kamion në Qafe-Plloçë. Shkak dyshohet se nga frenimi kanë marrë flakë gomat dhe më pas kamioni.

Dyshohet që është i ngarkuar me dru.

Zjarrfikësja drejt vendngjarjes.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here