Merret vendimi i papritur, ja ç’ndodh me Përputhen nga kjo e hënë

Nga data 31 maj në ekranin e Top Channel, në orën 18:15, nga e hëna në të shtunë do të keni mundësinë të ndiqni “Për’puthen +40”.

“Përputhen +40” do të sjellë tek ju më shumë takime dhe ngjarje nga protagonistët, të cilët tashmë do të kenë më shumë mundësi që të njohin njeri-tjetrin.

Mes tyre kanë nisur pëlqimet e para, por ende nuk kemi një çift të zyrtarizuar.

Me autore Olsa Muhametin, moderatore Bora Zemanin dhe opinionist Arjan Konomin, “Për’puthen rinore” që është mbyllur tashmë, theu rekord shikueshmërie në vendin e tonë.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *