Mes dy zjarreve, a i bëhet gruaja xheloze Ledrit për këtë këngëtare? –

Ledri Vula ka shuar një kuriozitet që shqetësonte shumë prej fansat e tij.

Në një emision televiziv, ai ka treguar nëse në të ardhmen do ketë në plane sërish të bëjë një bashkëpunim me Dafinën, apo bashkëshortja e tij Sara, do të bëhej xheloze.

Ledri Vula ka thënë: “Po të ishte xheloze Sara, nuk do e kisha bërë as këngën e kaluar gjatë verës. Dafina është shumë e talentuar dhe në studio me të dalin shumë lehtë këngët. Është super talent dhe kam qejf të punoj me njerëz të talentuar. Gjërat shkojnë shumë lehtë me të”.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *