Kandidati i PS, Nasip Naço, i cili ka qenë ish-ministër gjatë qeverisjes Meta-Rama, ka dhënë sot një mesazh të koduar kundrejt Presidentit Meta. Naço ka folur nga Berati ku tha se Presidenti Meta duhet të mbajë premtimin që ka bërë.

Naço i referohet deklaratës së kreut tëq shtetit i cili tha se nëse PS merrte mandatin e tretë, ai do jepte dorëheqjen.

Naço theksoi se është Presidenti e mban fjalën dhe shpreson që ta bëjë dhe këtë herë.

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here