Mezi njihet pasi humbi peshë, Fifi tregon dëshirën e madhe që ka: Dua dhe unë ta kem një…

0
35

This post has already been read 16 times!

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, kohët e fundit është në qendër të mediave pas ndryshimit drastik të fizikut të saj.

Sa shumë është dobësuar, Fifi i lë të gjithë "gojëhapur" me pamjen e fundit - Abc News

Këngëtarja, po ashtu ka folur dhe për jetën e saj private dhe ka thënë se është shumë e dashuruar.

Ende nuk ka zbuluar se cili është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën, por sot ka befasuar të gjithë duke shprehur dëshirën për t’u bërë nënë.

Në një postim në Instagram, teksa ka pubiluar foton e një bebeje thotë se dëshiron që të ketë shumë fëmijë.

“Dua shumë të kem një fëmijë”, shkruan artistja krahas fotos të publikuar në Instastory.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here