Minisbusi del nga rruga/

GRAMSH

Detaje të reja dalin në dritë nga aksi denti i rëndë i ndodhur në aksin rrugor Gramsh-Kërpaç.

Balkanweb shkruan se një minibus ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka ndërruar jetë një 25-vjeçar e nëntë të tjerë janë p lagosur. Nga raportimet e para thuhet se ata janë jashtë rrezikut për jetën.

Të dëmtuarit janë nxjerrë nga vendi ku ka rënë minbusi dhe po transportohen për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndërkohë, po vijon punën për zbardhjen e plotë të aksidentit.

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *