Ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu jep lajmin fantastik

0
23

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë në Facebook. Ministrja bën me dije se një nënë ka sjellë në jetë trinjakë shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Alteo, Arsli dhe Alesia shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ju uroj javë të mbarë dhe ju ftoj të tregoni kujdes për zbatimin e rregullave antiCOVID #maskë, #distancë, #higjienë dhe të shmangni lëvizjet e panevojshme.

#RuaniShëndetin.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here