Mister pranë Librazhdit/ Makina del nga rruga dhe përmbyset, e pazakontë ç’ka ndodhur me shoferin

Një ngjarje rrugore raportohet të ketë ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd mesditën e sotme, pranë fshatit Xibrakë.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se një mjet tip BMW X5 ka dalë nga rruga.Abcnews.al, e cila ka siguruar foto nga vendi i ngjarjesbën me dije se menjëherë pas ngjarjes, mjeti është braktisur nga shoferi.

Nuk dihet se ku ka përfunduar drejtuesi i mjetit, ndërkohë më poshtë janë pamjet:Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *